nakliye pdf arti ev destek1 ceptelefonu kullanici takvim ayar gulenyuz mouse kalp menu tamir kampanya destek2 foto ok bilgi video duyuru konum yildiz sepet bina sozlesme ampul kurumsal para yorum anlasma iletisim monitor alinti whatsapp saat liste klasor zar elmas deney telefon dunya istatistik gazete sunum urun bilim cuzdan soru canta
Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. Manolya Sok. No:17/1 Ataşehir/İSTANBUL
tren

Soğuk Oda Pvc Şerit Perdeler

21.05.2020
342
Soğuk Oda Pvc Şerit Perdeler

Soğuk Oda Pvc Şerit Perdeler


Soğuk Oda Pvc şerit perdeler; enerji tasarrufu sağlar, ısı ve nem izolasyonu sağlar. PVC şeritler, Soğuk oda kapılarında, imalathanelerde, mal giriş çıkış bölümlerinde yoğunlukla kullanılmaktadır. PVC şeritler, hijyenik yapıları kolay ve hızlı monte edilebilir. PVC şeritler, kolaylıkla temizlenebilmesi, ısıya ve yangına dayanıklı olması, ses ve gürültüyü azaltması. PVC şeritler,kolayca yenisi ile değiştirilebilmesi nedeni ile tercih edilmektedir.
PVC şeritler, standart olarak plastik askı aksesuarları ile tavana ya da duvara monte edilebilmektedir. PVC şeritler,Opsiyonel olarak galvaniz askı rayı veya alüminyum kayar ray kullanılabilmektedir. Perdelerimiz 5 cm veya 10 cm üst üste bindirilerek hava kaçağını minimum düzeyde tutmaktadır. Perdeler isteğe ve kullanım alanlarına göre şeffaf, renkli veya buzlu olarak değişiklik göstermektedir. PVC şeritler, kullanım yerine göre 2 mm, 3 mm veya 4 mm kalınlıkta tercih edilebilmektedir. PVC perdeler iç mekânları; toz, kir sıcaklık ve uçan haşarattan korumak için kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: