iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. Manolya Sok. No:17/1 Ataşehir/İSTANBUL

Soğuk Oda Pvc Şerit Perdeler

21.05.2020
395
Soğuk Oda Pvc Şerit Perdeler

Soğuk Oda Pvc Şerit Perdeler


Soğuk Oda Pvc şerit perdeler; enerji tasarrufu sağlar, ısı ve nem izolasyonu sağlar. PVC şeritler, Soğuk oda kapılarında, imalathanelerde, mal giriş çıkış bölümlerinde yoğunlukla kullanılmaktadır. PVC şeritler, hijyenik yapıları kolay ve hızlı monte edilebilir. PVC şeritler, kolaylıkla temizlenebilmesi, ısıya ve yangına dayanıklı olması, ses ve gürültüyü azaltması. PVC şeritler,kolayca yenisi ile değiştirilebilmesi nedeni ile tercih edilmektedir.
PVC şeritler, standart olarak plastik askı aksesuarları ile tavana ya da duvara monte edilebilmektedir. PVC şeritler,Opsiyonel olarak galvaniz askı rayı veya alüminyum kayar ray kullanılabilmektedir. Perdelerimiz 5 cm veya 10 cm üst üste bindirilerek hava kaçağını minimum düzeyde tutmaktadır. Perdeler isteğe ve kullanım alanlarına göre şeffaf, renkli veya buzlu olarak değişiklik göstermektedir. PVC şeritler, kullanım yerine göre 2 mm, 3 mm veya 4 mm kalınlıkta tercih edilebilmektedir. PVC perdeler iç mekânları; toz, kir sıcaklık ve uçan haşarattan korumak için kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: