iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mevlana Mh. Namık Kemal Cd. Manolya Sk. No:17/1 Ataşehir/İst.

PVC Şerit Perde Sistemleri

27.02.2020
1.018
PVC Şerit Perde Sistemleri

ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA PVC ŞERİT PERDE KULLANIMI

PVC Şerit Perde sistemleri Türk gıda standartlarına uygun olarak üretilir. Gıdaların üretimi, tüketimi ve denetimi hakkındaki ilgili mevzuat gereği yeniden yapılanan gıda iş yerleri için ideal çözümler sunar.Özellikle gıda sektörü işletmelerinde sağlıklı ve temiz bir ortam için PVC Kapı Sistemleri önerilmektedir.

PVC ŞERİT PERDE ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ürün güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı direnç sağlayacak bir ultraviyole engelleyici içermektedir. Bileşimine alev geciktirici bir madde eklenerek yanması önlenmiştir. Güneş ışığını engellemez ve sınırsız personel ve araç geçişine uygundur.Bu nedenle içte ve dışta hava koşullarına göre mükemmel özellikler sunduğu için hem bina içinde hem de dışında kullanılabilir. Sınırsız personel ve araç geçişine uygundur.

Saydamlık: Bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz gözle görülür bir saydamlık kalitesine sahiptir. Bu nedenle güvenlik söz konusu olduğunda görme kaybının hemen hemen hiç olmaması bu PVC’lere ayrı bir üstünlük verir.
Güvenlik: Saydam olmalarının yanı sıra, bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz yangına karşı dayanıklı bileşenler içerir ve kenarları yuvarlanmıştır.
Temizlik: PVC malzemeleri temizlemek için sabunlu suyla yıkayıp durulayınız.

PVC şerit perde, öncelikle şerit kapılar olarak bilinen ekonomik, enerji kontrol trafik kapıları yapmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürünler, ticari ve endüstriyel uygulamalar için her tür açıklığa uyacak şekilde çok çeşitli ebat ve sınıflarda mevcuttur.

PVC ŞERİT PERDE FAYDALARI

Çalışma şartlarını kolaylaştırır
Isı ve ses yalıtımı sağlar
Isı kaybını azaltır.
ısıtma veya soğutma tasarrufu sağlar
Saydam olması nedeniyle ışık geçişini engellemez
Enerji tasarrufu sağlayarak ekonomik verimi arttırır
Çalışma ortamını toz, duman, kötü kokulardan korur
Kuş, böcek, sinek ve uçan haşereleri de engeller.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: