iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mevlana Mh. Namık Kemal Cd. Manolya Sk. No:17/1 Ataşehir/İst.

Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

27.02.2020
971
Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

Endüstriyel soğutma gruplarımız; dünya standartlarında üretilmektedir. Tüm cihazlarımız CE sertifikalıdır. Tüm ürünlerimiz dış hava şartlarına uygundur. En çetin hava koşullarına dayanıklıdır.

Tüm cihazlarımızda birinci sınıf üretilen yüksek kaliteli kompresörler kullanılmaktadır.

Kullanılan kompresör; Dorin, Frascold, Bitzer, Bock, Tecumseh, Embraco veya Cubige olmalıdır.

Soğutma gruplarında kapasite ihtiyacına göre; hermetik, yarı hermetik veya scroll kompresör kullanılmaktadır. Aşağıdaki oda türlerinde kullanılmaktadır.

Serin Muhafaza +2°C / +10°C
Soğuk Muhafaza -5°C / +5°C
Donmuş Muhafaza -15°C / -25°C
Şoklama -35°C / -40°C

Piyasanın en kaliteli ve performanslı ürünleri için bizimle iletişime geçiniz. Sizlere kaliteli hizmet ve destek uzman ekiplerimizce tanıyalım. Bunlardan hangisinin ihtiyaca en uygun olduğu ise firma tarafından belirlenir. Bu nedenle hizmet için tercih edilen firmanın işinde profesyonel olma düzeyi hizmetin kalitesi açısından önemli rol oynar. Tercih edilen firmada çalışan personeller ne kadar fazla teknik bilgiye sahip ise ortaya o kadar başarılı ve ihtiyaca uygun çözümler çıkmaktadır. Bu durum tüm soğutma sistemleri için geçerlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: