nakliye pdf arti ev destek1 ceptelefonu kullanici takvim ayar gulenyuz mouse kalp menu tamir kampanya destek2 foto ok bilgi video duyuru konum yildiz sepet bina sozlesme ampul kurumsal para yorum anlasma iletisim monitor alinti whatsapp saat liste klasor zar elmas deney telefon dunya istatistik gazete sunum urun bilim cuzdan soru canta
Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. Manolya Sok. No:17/1 Ataşehir/İSTANBUL
tren

Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

27.02.2020
506
Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

Endüstriyel soğutma gruplarımız; dünya standartlarında üretilmektedir. Tüm cihazlarımız CE sertifikalıdır. Tüm ürünlerimiz dış hava şartlarına uygundur. En çetin hava koşullarına dayanıklıdır.

Tüm cihazlarımızda birinci sınıf üretilen yüksek kaliteli kompresörler kullanılmaktadır.

Kullanılan kompresör; Dorin, Frascold, Bitzer, Bock, Tecumseh, Embraco veya Cubige olmalıdır.

Soğutma gruplarında kapasite ihtiyacına göre; hermetik, yarı hermetik veya scroll kompresör kullanılmaktadır. Aşağıdaki oda türlerinde kullanılmaktadır.

Serin Muhafaza +2°C / +10°C
Soğuk Muhafaza -5°C / +5°C
Donmuş Muhafaza -15°C / -25°C
Şoklama -35°C / -40°C

Piyasanın en kaliteli ve performanslı ürünleri için bizimle iletişime geçiniz. Sizlere kaliteli hizmet ve destek uzman ekiplerimizce tanıyalım. Bunlardan hangisinin ihtiyaca en uygun olduğu ise firma tarafından belirlenir. Bu nedenle hizmet için tercih edilen firmanın işinde profesyonel olma düzeyi hizmetin kalitesi açısından önemli rol oynar. Tercih edilen firmada çalışan personeller ne kadar fazla teknik bilgiye sahip ise ortaya o kadar başarılı ve ihtiyaca uygun çözümler çıkmaktadır. Bu durum tüm soğutma sistemleri için geçerlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: