nakliye pdf arti ev destek1 ceptelefonu kullanici takvim ayar gulenyuz mouse kalp menu tamir kampanya destek2 foto ok bilgi video duyuru konum yildiz sepet bina sozlesme ampul kurumsal para yorum anlasma iletisim monitor alinti whatsapp saat liste klasor zar elmas deney telefon dunya istatistik gazete sunum urun bilim cuzdan soru canta
Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. Manolya Sok. No:17/1 Ataşehir/İSTANBUL
tren

Ankara’da Çift Kanat Test Kapısı Projemiz

07.07.2020
370
Ankara’da Çift Kanat Test Kapısı Projemiz

Nero Industry savunma sanayine yapmış olduğumuz 5metre×5metre çift kanat test odası kapısı projemizi İnser İklimlendirme ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri kalitesi farkıyla tamamladık. Savunma sanayi yapmış olduğumuz proje testleri tamamlanmıştır.

Aşağıdaki proje görsellerinde de gözüktüğü gibi boyutu ve sektörü bazında güvenlik gerektiren spesifik bir işçilikle yapılmıştır. Ustalık ve deneyim gerektiren bir titizlikle İnser İklimlendirme ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri, üstün kalite ile tamamlamıştır. En önemlisi de teknik şartnamede belirtilen kalitede ve zamanda projenin tamamlanmasıdır.

Sizlerde eğer güvenlik, kalite, hassasiyet gerektiren projeleriniz için İnser markasıyla çalışmayı düşünüyorsanız, iletişim bölümünde hemen bizimle iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: