iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. Manolya Sok. No:17/1 Ataşehir/İSTANBUL

Ankara’da Çift Kanat Test Kapısı Projemiz

07.07.2020
399
Ankara’da Çift Kanat Test Kapısı Projemiz

Nero Industry savunma sanayine yapmış olduğumuz 5metre×5metre çift kanat test odası kapısı projemizi İnser İklimlendirme ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri kalitesi farkıyla tamamladık. Savunma sanayi yapmış olduğumuz proje testleri tamamlanmıştır.

Aşağıdaki proje görsellerinde de gözüktüğü gibi boyutu ve sektörü bazında güvenlik gerektiren spesifik bir işçilikle yapılmıştır. Ustalık ve deneyim gerektiren bir titizlikle İnser İklimlendirme ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri, üstün kalite ile tamamlamıştır. En önemlisi de teknik şartnamede belirtilen kalitede ve zamanda projenin tamamlanmasıdır.

Sizlerde eğer güvenlik, kalite, hassasiyet gerektiren projeleriniz için İnser markasıyla çalışmayı düşünüyorsanız, iletişim bölümünde hemen bizimle iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: